corsi
05 بهمن 1401 - 23:19

حمله با چاقو در قطاری در آلمان ۲ کشته و ۵ زخمی بر جا گذاشت

در اثر حمله یک مهاجم با چاقو به مسافرانی در یک قطار در آلمان ۲ نفر کشته و حدود ۵ تن زخمی شدند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه هامبورگر ابند بلات آلمان، در یک قطار منطقه ای در آلمان از کیل به هامبورگ، مردی با چاقو به مسافران حمله کرد . دو قربانی بر اثر جراحات وارده جان باختند.

مهاجم مظنون هم در حمله با چاقو به قطار منطقه ای از کیل به هامبورگ در روز چهارشنبه مجروح شد و این حمله دو کشته و چندین زخمی بر جای گذاشت. سخنگوی پلیس گفت: پیشینه و هویت قربانیان هنوز مشخص نیست.

عامل این حمله که گفته می شود بین 20 تا 30 سال سن دارد - در قطاری که هنوز در حال حرکت بود به مردم حمله کرد. به گفته این سخنگوی پلیس ، پنج نفر از جمله عامل جنایت در این حمله زخمی شدند.

گفته شد که پلیس چندین تماس از مسافران دریافت کرده است. به گفته سخنگو، قطار پس از اطلاع رسانی متوقف شد و پس از آن به سکو منتقل شد. عامل جنایت در آنجا دستگیر شد. این مرد که به شدت مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد.

پس از این حمله، تردد قطار ها بین فلنزبورگ و هامبورگ و همچنین کیل و هامبورگ تحت تأثیر قرار گرفت. این خبر را سخنگوی دویچه بان شامگاه چهارشنبه اعلام کرد.

به گفته پلیس فدرال، این جنایت اندکی قبل از ساعت 3 بعد از ظهر امروز ( چهارشنبه) قبل از رسیدن قطار به ایستگاه بروکستد در منطقه اشتاینبورگ رخ داده است و مردی با چاقو به مسافران حمله کرد. افسران پلیس این مرد را اندکی بعد در بروکستد دستگیر کردند. دلیل این حمله هنوز مشخص نیست.

دویچه بان عصر امروز اعلام کرد: عمیق ترین همدردی ما متعلق به بستگان قربانیان است . برای مجروحان آرزوی بهبودی عاجل و کامل داریم.

پلیس آلمان اعلام کرد که پس از انجام تحقیقات و بازجویی از ضارب، اطلاعات بیشتری را در این باره رسانه ای خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 998480